Piękny uśmiech bez bólu i bez stresu!


Boisz się dentystów? Nie bój się, tylko wybierz dobrego lekarza, który Ci pomoże uzyskać piękne zęby i olśniewający uśmiech.

Dotychczas wizyty w gabinecie stomatologicznym zawsze kojarzyły ci się z bólem? Twój ostatni przegląd miał miejsce kilka lat temu? Warto pomyśleć o wizycie u dentysty – teraz dzięki innowacyjnym technologiom zabiegi prowadzone są bez bólu. Dobra klinika stomatologiczna sprawi twój uśmiech stanie się olśniewający!

Znieczulenie bez bólu

W coraz większej liczbie prywatnych gabinetów stomatologicznych stosuje się obecnie nowoczesne znieczulenia. Osoby, które nie obawiają się zastrzyków, mogą nadal z nich korzystać, ale ci, którzy chcą znieczulać się także bezboleśnie, mogą wybrać gabinet wyposażony w sprzęt The Wand, czyli specjalny system znieczuleń stomatologicznych. Również niektóre gabinety posiadają systemy do gazu rozweselającego – świetnie nadaje się nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Dzięki niemu można odprężyć się na fotelu stomatologicznym i bez stresu poddać się zabiegowi.

Piękny uśmiech dla każdego

Podstawowe zabiegi uzupełniania ubytków oraz endodoncji, czyli leczenia kanałowego są obecnie prowadzone z użyciem sprzętu i materiałów dających najlepsze efekty. Plomby światłoutwardzalne czy zabiegi pod mikroskopem to podstawa w dobrych gabinetach.

Nowoczesna protetyka i implantologia pozwala na uzupełnienie każdego rodzaju ubytku, także w sytuacji braku uzębienia. Implanty cieszą się szczególnym powodzeniem – są trwałe, nie odznaczają się i idealnie zastępują naturalne zęby.

Boom przeżywają także gabinety ortodontyczne. Korzystają z nich nie tylko dzieci i młodzież, ale coraz częściej dorośli. Dzięki aparatom stałym można zdziałać naprawdę cuda. Na założenie aparaty ortodontycznego nigdy nie jest za późno!

Pomoc także 24 godziny na dobę

Czasami ból zęba jest tak duży, że trudno czekać do kolejnego wolnego dnia, żeby umówić się na wizytę. W takim przypadku warto skorzystać z usług klinik, które prowadzą pogotowie stomatologiczne – dzięki niemu będzie można otrzymać pomoc przez 24 godziny na dobę i wszystkie dni w tygodniu.

Warto dbać o swój uśmiech – nie tylko ze względu na wygląd, ale również zdrowie. Teraz, gdy technologia w zakresie stomatologii jest tak zaawansowana, z zabiegów można korzystać bez bólu i bez stresu. Aparaty ortodontyczne, koronki, implanty, wybielanie – dzięki tym i innym zabiegom można zmienić się nie do poznania!

Przeczytaj również: